malmane logo png smal

Zobu restaurācija

Zobu restaurācija ar helioplombēm ir minimāli invazīva metode zobu veselības un estētikas uzlabošanai. Zobu audi tiek maksimāli saudzēti, noņemot tikai bojātos audus, vecās plombes un apdrupušās maliņas. Pēc tam zobi tiek plombēti un pārklāti ar izturīgu, estētisku pātrklājumu, iegūstot labāku zoba formu un izskatu.

Svarīgi atjaunot visu zobu nodilumu. Ja sānu zobi kļuvuši īsāki, bez pauguriem, tie ātrāk dilst un novietojumu maina priekšzobi.

Lai maksimāli ilgi saglabātu iegūto zobu formu, ieteicams naktīs un sportojot lietot individuāli izgatavotu zobu aizsargkapi.

Restaurācijas kalpošanas ilgums atkarīgs no zobu kopšanas un slodzes. Cilvēkiem, kuri griež zobus vai cieši tos sakož, ir risks, ka restaurācijas var nodilt vai nodrupt kožamajās virsmās.

Savlaicīgi veicot zobu restaurācijas iespējams pagarināt zobu mūžu. Ja zobu forma  ir atjaunota pareizi, turpmāk zobi dilst mazāk, ilgāk saglabājas to jauneklīgais izskats.

Zobu restaurācijām nepieciešama īpaša kopšana. Vienmēr tīriet zobus ar mīkstām (soft) zobu birstītēm un lietojiet neabrazīvas zobu pastas – tās, kas paredzētas jutīgiem zobiem.

Reizi gadā ieteicama restaurāciju pulēšana zobārsta kabinetā ar speciālām pastām un pulieriem.

Ja nodrupis gabaliņš no restaurācijas, to iespējams atjaunot pieplombējot.

Zobu restaurācijaCena, 
Zoba pilnīga restaurācija200-350-450

Lietojot helioplombes, iespējams novērst nelielus zobu defektus. Atkarībā no situācijas, piedāvāsim Jums labāko vēlamo variantu:

• atjaunot nedaudz nodilušas vai nodrupušas zobu maliņas;
• slēgt nelielas un arī lielas spraugas;
• atjaunot zobu stūrus un pat visu zoba kroņa daļu;
• likvidēt krāsas pigmentu plankumus;
• noslēpt nelielus zobu rindas nelīdzenumus.

Zobu restaurācija ar helioplombēm

Izmantojot nanohibrīdu kompozītu plombējamos materiālus, zobu restaurācijas iespējams padarīt pilnībā neredzamas!