malmane logo png smal

Zobu balināšana

Gadu gaitā zobu krāsa kļūst tumšāka gan ēdienu un dzērienu, gan smēķēšanas ietekmē, kā arī kā sekas pēc zobu nerva iekaisuma. Ar zobu balināšanu ir iespējams pilnīgi vai daļēji atgūt zobu sākotnējo krāsu, vai arī iegūt to vēl gaišāku.

Mēs piedāvājam:

Zobu balināšanu zobārsta krēslā. Zobi tiek apstrādāti ar balināšanas gelu, kas paredzēts tikai lietošanai zobārsta kabinetā. Smaganas rajonā pie zoba tiek izolētas ar speciālu gelu. Labākam un ātrākam rezultātam balināšanu veicina ar halogēnlampu.

Nedzīvu zobu balināšana – iespējams panākt labu rezultātu, zoba audus balinot no iekšpuses, izurbjot atveri no zoba iekšpuses, tajā ievietojot balināšanas gelu, kuru vēl aktivizē ar gaismu (halogēnlampu).

Zobu balināšana mājās ar nakts kapēm – noņemot nospiedumus no zobiem, izgatavojam individuālas kapes. Tajās ieklājot balināšanas gelu, kurš ir paredzēts tieši balināšanai mājas apstākļos, Jūs variet iegūt ļoti labus rezultātus, atkārtojot procedūru vairākas reizes.

Pēc zobu balināšanas ir iespējams pārejošs zobu jutīgums, ko iespējams samazināt līdz minimumam, lietojot speciālu, fluoru saturošu gelu zobu jutīguma samazināšanai!

Zobu balināšana
1 zoba balināšana zobārsta krēslā40 EUR
1 zoba iekšējā balināšana 1 seanss60 EUR
Visu zobu balināšana mājās ar balināšanas kapēm150 EUR
Musu-darbi-Musu-darbi-zobu-balinasana-pirms pēc