Отзывы

Viennozīmīgi, daktere Signe Mālmane paveica brīnumu. Ārsts, kuram var uzticēties un uz kuru var paļauties. Atsaucīga un iedrošinoša.

Profesionāla zobārste, iejūtīga, maiga un uzmanīga, ar humora izjūtu.

Lai arī ārstniecības process fiziski nebija no patīkamākajiem manu zobu smagā stāvokļa dēļ, vienmēr atcerēšos katru zobārstes Signes apmeklējumu ar prieku, viņas attieksmes un uzmundrinājumu dēļ. Turklāt rezultāts ir acīmneticams. Tieši viņas darba dēļ es regulāri dzirdu komplimentus par skaistu smaidu, lai arī dažus gadus atpakaļ iedomāties nevarēju, ka tādas frāzes eksistē. Dakteres darbs izmainīja manu dzīvi- uzdāvināja man smaidu. Būšu pateicīga dakterei Signei visu savu dzīvi.

Liene, 23 gadi

 Varu ieteikt saviem draugiem jauko dakterīti, kas atradīs laiku un risinājumus klienta problēmu risināšanai!

Mēs cilvēki ikdienā atceramies par zobārstiem tikai tad, kad sāp. Es vēlos pateikties, varu teikt manas ģimenes zobārstei , Signei Mālmanei par viņas profesionālo darbu, par to ka man nerūp zobārsta apmeklējums, ka viņa man atgādinās, ka jāveic zobu higēna utt. Esmu lepns, ka varu ieteikt saviem draugiem jauko dakterīti, kas atradīs laiku un risinājumus klienta problēmu risināšanai!

Juris, 40 gadi