Atsauksmes

” Vai zobārsts spēj mainīt cilvēka dzīvi? Viennozīmīgi!
Mana dzīve mainījās uzreiz pēc pirmās vizītes pie Dr.Mālmanes. Pēc rūgtām pieredzēm savā dzīvē, zobārsti manā uztverē bij briesmīgāki par jebko , kas cilvēkam liek sajust fobijas. Gadiem ilgi mocījos gan ar zobu sāpēm gan emocionālo stāvokli, tiklīdz iedomājos par zobārstu. Un tad nonācu līdz kritiskam punktam, kad bij jārīkojas. Gadu aktīvi meklēju sev vispiemērotāko zobārstu.  Lai cik absurdi tas nebūtu, primārākais bij cilvēcīgums, iejūtība un drošības sajūta. Es svārstījos starp divām iespējām, bet mani uzrunāja Dr.Mālmanes  uzruna pavisam mazā un sirsnīgā video aicinājumā , kā arī dziļi sirsnīgs smaids bildēs, kuras atradu internetā. Es sapratu,  ka tas ir tas ko meklēju.
Ar trīcošām rokām pieteicu vizīti , aizrakstot vēstuli par savu sāpi, un jau mirkli pēc tā, saņēmu pirmo neapšaubāmo pārliecību saprotošā un iedvesmojošā atbildes vēstulē par pareizo izvēli.
Spilgti atceros savu pirmo tikšanos, kad ar smaidu sejā mani sagaidīja dakterīte, brīdī, kad es aiz bailēm centos tikt līdz zobārsta krēslam. Tas bij lūzuma punkts manā dzīvē, un pusstunda, ko pavadīju sarunās ar Dr.Mālmani, man nevien atņēma fobiju, bet atgrieza krāsas manā dzīvē.
To nav iespējams aprakstīt vārdiem. Tas ir jāizjūt visiem, kuri kādu iemeslu pēc baidās paniski no zobārstiem. Kā Dr.Mālmane smaidīgi sacīja: ” Mēs tak ar esam tikai cilvēki! “
Un es tam piekrītu! Jo man tagad komfortablāk aiziet uz vizīti pie zobārsta kā doties uz veikalu pēc iepirkumiem.
Un vai zinat cik apbrīnojami ir klausīties muziku zobārsta kabinetā, kur Jums ir nevien dota iespēja pašam muziku izvēlēties, bet arī muzikas klipus skatīties, kamēr dakterīte dara savu darbu no sirds? Un cik jautri ir, kad daktere darot savu darbu, spēj likt smieties, jokojot un uzturot pozitīvu atmosfēru! Es nekad nevarēju iedomāties, ka pie zobarsta varu arī atpūsties un nosnausties uz mirkli, jo tā nu jau man ir relaksācija pēc saspringtas dienas.
Vai esat sapņojuši par to, ka būtu kolosāli aiziet pie draudzenes, lai salabotu zobus? Tieši tādas sajūtas rada Dr.Mālmane.
Es no tīras sirds pateicos Dr.Mālmanei par nesavtīgo darbu, attieksmi gan pret darbu, gan pret pacientiem, kuri uzticējuši sevi labām rokām. Dr.Mālmane ir pilnīgs savienojums tam, kādam jābūt dakterim. Iejūtīga, atvērta, saprotoša, sirsnīga, ar labu humora izjūtu, saudzīga un viss labais, kas piemīt cilvēkam, pie kura gribas tiekties arī grūtos brīžos. Neuzskaitot tikai visu dvēselisko skaistumu, varu dot 100% garantiju arī darbam. Darbs tiek veikts bez jebkāda diskomforta un ļoti kvalitatīvi. Vairāk kā gadu aktīvi apmeklēju zobārstu un ne reizi neesmu saskārusies ar jebkādu problēmu.
Jāpiebilst, ka izcilai dakterei vienmēr ir arī izcili palīgi. Arī telpas iekārtotas ļoti mājīgi un nerada trauksmes sajūtas. Paldies arī palīgiem, kuri papildina sajūsmu!
Ja Jūs meklējat kādu, kam uzticēt sevi pilnībā, pārvarēt bailes un iegūt baudu un kvalitāti , neapšaubāmi Dr.Mālmane.
Mana dzīve mainījusies par visiem 100%.
Paldies Dr.Mālmane par to ko darat no sirds un ar pilnu atdevi!
Profesionāla zobārste, iejūtīga, maiga un uzmanīga, ar humora izjūtu.

Lai arī ārstniecības process fiziski nebija no patīkamākajiem manu zobu smagā stāvokļa dēļ, vienmēr atcerēšos katru zobārstes Signes apmeklējumu ar prieku, viņas attieksmes un uzmundrinājumu dēļ. Turklāt rezultāts ir acīmneticams. Tieši viņas darba dēļ es regulāri dzirdu komplimentus par skaistu smaidu, lai arī dažus gadus atpakaļ iedomāties nevarēju, ka tādas frāzes eksistē. Dakteres darbs izmainīja manu dzīvi- uzdāvināja man smaidu. Būšu pateicīga dakterei Signei visu savu dzīvi.

Liene, 23 gadi

 Varu ieteikt saviem draugiem jauko dakterīti, kas atradīs laiku un risinājumus klienta problēmu risināšanai!

Mēs cilvēki ikdienā atceramies par zobārstiem tikai tad, kad sāp. Es vēlos pateikties, varu teikt manas ģimenes zobārstei , Signei Mālmanei par viņas profesionālo darbu, par to ka man nerūp zobārsta apmeklējums, ka viņa man atgādinās, ka jāveic zobu higēna utt. Esmu lepns, ka varu ieteikt saviem draugiem jauko dakterīti, kas atradīs laiku un risinājumus klienta problēmu risināšanai!

Juris, 40 gadi

Viennozīmīgi, daktere Signe Mālmane paveica brīnumu. Ārsts, kuram var uzticēties un uz kuru var paļauties. Atsaucīga un iedrošinoša.